Uudised ja meedia

#ühiskonnale #uudis
Teavitame, et 1. mail on Tartu Ülikooli loodusmuuseum suletud. Tartu Ülikooli botaanikaaed on maipühal avatud tavapärastel kellaaegadel.
#andmebaasid #Tartu2024 #ühiskonnale #pressiteade
Sel neljapäeval, 25. aprillil kogunevad loodusvaatluste tegemise huvilised Tartu Ülikooli botaanikaaias, et üheskoos seitsmendaks loodusvaatluste maratoniks valmistuda. Kõigi ühine eesmärk on Loodusloovusfestivali raames toimuval vaatlusmaratonil 8.–9. juunil võimalikult palju eluslooduse liike kirja panna.
#kooliõpilasele #õppimine #uudis
Tartu Ülikooli loodusmuuseum kutsub õpilasi koolivaheajal uurima putukaid ja ämblikke ning maailma loomastikku. Looduspäev toimub 24. aprillil kell 11–14.
#Tartu2024 #koostöö #rahvusvaheline #uudis
Konverents „Väljasuremise jäljed: liigikadu, solastalgia ja taastumise semiootika“ 5.–7. juuni 2024 Oecologicumis J. Liivi 2, Tartu. Kuues massiline liikide väljasuremine on üks meie aja suurimaid ökoloogilisi ohte. Konverents pöörab tähelepanu väljasuremise kultuurilistele, subjektiivsetele ja semiootilistele tahkudele.

Loe kõiki Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia uudiseid

Lugema

Ajakirjanikule

Dokumendid

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia dokumendid: põhikiri, arengukava, aastaaruanded ja logod.

Vaata lähemalt