Uudised ja meedia

#kultuur #uudis
Rahvusvahelisel muuseumipäeval, 18. mail toimub üleriigiline muuseumiöö „Öös on vabadust“.
#Tartu2024 #koostöö #kultuur #uudis
Näitus „Metsavaimud masinas“ ja uus veebiantoloogia „Eesti looduspärimus“ on Eesti Kirjandusmuuseumi ühtne ettevõtmine, mis kuulub kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi.
#avatud teadus #Tartu2024 #koostöö #uudis
Loodusloovusfestival pakub ainulaadseid võimalusi kogeda Eesti looduse ilu ja mitmekesisust, pakkudes üritusi nii Tartus kui ka üle Eesti 5.–15. juunini.
#andmebaasid #Tartu2024 #kooliõpilasele #pressiteade
Kolmapäeval, 1. mail algab esimene loodusvaatluste minimaraton koolidele. Tegemist on Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia algatusega, mis kutsub õpilasi kooliümbruse või muu paiga elurikkust kaardistama ja oma vaatlustest teada andma.

Loe kõiki Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia uudiseid

Lugema

Ajakirjanikule

Dokumendid

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia dokumendid: põhikiri, arengukava, aastaaruanded ja logod.

Vaata lähemalt