Tartu- ja Jõgevamaa loodus-ja teaduskeskused ühinevad suureks suviseks külastusmänguks

Ka sel suvel ootame osalejaid H2O külastusmängule, kuhu on kaasatud 14 Tartu- ja Jõgevamaa loodus- ja teaduskeskust. Mäng kestab 31. augustini ning mängu lõpus läheb loosimisele üle 30 vinge auhinna.

H2O külastusmäng pakub meelelahutuslikku ja harivat koosolemist. Külastusmängu patroon Mart Noorma rääkis, et mängu käigus saab teada, kuidas ja millal tekkis vesi Maa peale. Mis seos on muumial veega? Kas palja silmaga saab näha maailma kõige väiksemat õistaime? Põnevat katset tehes jõuab jälile saladusele, kuidas on võimalik vee peal kõndida ning kes teevad seda igapäevaselt. Samuti saab mängus tuttavaks vees elavate või veega seotud kalade, taimede, loomade ja lindudega.

Külastusmängus osalevad Tartu loodusmaja, Jääaja Keskus, Vapramäe Loodusmaja, Tartu Ülikooli muuseum (sinna alla kuuluvad Tartu Ülikooli kunstimuuseum, tähetorn ning Tartu Ülikooli muuseumi Hullu Teadlase kabinet), RMK Elistvere loomapark, Järvemuuseum, Alatskivi Looduskeskus, Teaduskeskus AHHAA, Tartu Ülikooli loodusmuuseum, Tartu Ülikooli botaanikaaed, Luua arboreetum ja püsinäitus "Peipsi järve elu tuba".

Kokku üle 2000 euro väärtuses auhindu on välja pannud Eesti Rahvamuuseum, V spaa- ja konverentsihotell, Tartu Terminal, Sajutu seikluspark ja Valmiermuiža restoran Lätimaal, Vudila mängumaa, mängus osalevad külastuskeskused ja veel paljud teised.

Lisainfot mängu kohta saab www.kulastusmang.ee ja Facebooki lehelt H2O külastusmäng.

Info:
Sigrid Sepp
H2O külastusmängu projektijuht
Jääaja Keskuse turundusjuht
Tel 5911 3753
sigrid.sepp@jaaaeg.ee