Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed avavad külastajatele uksed 13. mail

Avaldatud 11.05.2020

Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed avavad oma külastuskeskused kolmapäeval, 13. mail. Muuseumis ja botaanikaaia kasvuhoonetes ning avamaal järgitakse 2+2-liikumisreeglit (v.a pered), desinfitseeritakse pindu ning hoonetes sees õhutatakse ruume korrapäraselt, et tagada külastajate ja töötajate turvalisus.

Kultuuriministeerium on koostöös muuseumidega kokku pannud põhjalikud käitumisjuhised külastajate vastuvõtuks praeguses eriolukorras. Neid juhiseid järgivad ka Tartu Ülikooli muuseumid. „Palume muuseumi külastajatel hoiduda üksteisest vähemalt kahe meetri kaugusele ning muuseumi tulles ja sealt lahkudes pesta ja desinfitseerida käed. Desinfitseerimisvahendid on ka muuseumides olemas,“ sõnas Tartu Ülikooli loodusmuuseumi näituste ja loodushariduse osakonna juhataja Reet Mägi.

„Rühmaekskursioonideks ja õppeprogrammideks palume ette registreeruda, saaksime vastuvõtu korraldada kuni kümne inimese kaupa. Kui tulijaid on rohkem, teeme mitu rühma,” lisas Mägi.

TÜ botaanikaaed

Tel 737 6180