Töötajad

Tartu Ülikooli botaanikaaed

 

Jüri Sild

botaanikaaia juhataja, MSc (geneetika)

737 6218
5557 5462 (6218)
juri.sild@ut.ee

Heiki Tamm

projektijuht 0,1 k, knd (bioloogia)

737 6182
510 2085 (6182)
heiki.tamm.001@ut.ee

Kersti Tambets

botaanik

kersti.tambets@ut.ee

Tiiu Tõnson

vanemaednik

737 3218
525 1969 (3218)
tiiu.tonson@ut.ee

Ebe-Kai Uibo

geoinfosüsteemide spetsialist, mag (aiandus)

ebe.kai.uibo@ut.ee

Indrek Purdeots

tehnik

indrek.purdeots@ut.ee

Vilma Veldre

loodushariduse administraator

737 6180
vilma.veldre@ut.ee

Jaan Kotter

aednik 0,5 k

737 6218
jaan.kotter@ut.ee

Astrid Lepik

aednik, MSc (aiandus)

astrid.lepik@ut.ee

Sten Mander

aednik

sten.mander@ut.ee

Annela Nõmmik

aednik

annela.nommik@ut.ee

Kristine Fenske

aednik

kristine.fenske@ut.ee

Katrin Mäeots

aednik

katrin.maeots@ut.ee

Merle Mägi

aednik

magi.merle@ut.ee

Lilia Murs

loodushariduse administraatori abi 0,6 k

lilia.murs@ut.ee

Andres Rein

remonditööline

andres.rein@ut.ee

Olesja Escuer

aednik (tööleping peatatud), MSc (aiandus)

 

Žanna Politsinski

aednik (tööleping peatatud)