Töötajad

Tartu Ülikooli botaanikaaed

Jüri Sild

botaanikaaia juhataja, MSc (geneetika)

737 6218

5557 5462

juri.sild@ut.ee

Reet Mägi 

näituste ja loodushariduse osakonna juhataja, mag (Euroopa õpingud)

Annely Lambing

turundus- ja kommunikatsioonijuht

5665 5140

annely.lambing@ut.ee

Heiki Tamm

projektijuht 0,1 k, knd (bioloogia)

737 6182

510 2085

heiki.tamm.001@ut.ee

Kersti Tambets

botaanik

kersti.tambets@ut.ee

Sten Mander

vanemaednik

551 2718 (3218)

sten.mander@ut.ee

Vilma Veldre

loodushariduse administraator

737 6180

vilma.veldre@ut.ee

Olesja Escuer

aednik 0,5 k, MSc (aiandus)

olesja.escuer@ut.ee

Jaan Kotter

aednik 0,5 k

737 6218

jaan.kotter@ut.ee

Zoja Kriisk

aednik

zoja.kriisk@ut.ee

Astrid Lepik

aednik, MSc (aiandus)

astrid.lepik@ut.ee

Annela Nõmmik

aednik

annela.nommik@ut.ee

Tiiu Tõnson

aednik

737 3218

525 1969

tiiu.tonson@ut.ee

Tiina Libek

loodushariduse administraatori abi

tiina.libek@ut.ee

Kristine Fenske

aednik

kristine.fenske@ut.ee

Katrin Mäeots

aednik

katrin.maeots@ut.ee

Merle Mägi

aednik

magi.merle@ut.ee

Andres Rein

remonditööline

andres.rein@ut.ee

Ebe-Kai Uibo

geoinfosüsteemide spetsialist (tööleping peatatud), mag (aiandus)

 

Žanna Politsinski

aednik