Töötajad

 Tartu Ülikooli botaanikaaed

Lai 38 51005, Tartu, Tartumaa, Eesti

E-post: botaed@ut.ee

Veebileht: botaanikaaed.ut.ee

Nimi
Amet Kontakt

Jüri Sild

botaanikaaia juhataja, MSc (geneetika)

tel 737 6180;

560 80344

juri.sild@ut.ee

Reet Mägi 

näituste ja loodushariduse osakonna juhataja, MA (Euroopa õpingud)

tel 504 0826

reet.magi@ut.ee 

Silvia Luik

turundus- ja kommunikatsioonijuht

tel 5193 9339

silvia.luik@ut.ee

Carlotta Põdra

ürituste koordinaator

tel 5699 3857

carlotta.podra@ut.ee

Margit Hirv

loodushariduse spetsialist, MSc (botaanika ja mükoloogia)

tel 523 9736

margit.hirv@ut.ee

Kersti Tambets

botaanik

kersti.tambets@ut.ee

Sten Mander

vanemaednik

tel 551 2718 (3218)

sten.mander@ut.ee

Vilma Veldre

administraator-teabespetsialist

tel 737 6180

vilma.veldre@ut.ee

Olesja Escuer

aednik, MSc (aiandus)

olesja.escuer@ut.ee

Jaan Kotter

aednik 0,5 k

jaan.kotter@ut.ee

Annela Nõmmik

aednik

annela.nommik@ut.ee

Tiiu Tõnson

aednik

tiiu.tonson@ut.ee

Tiina Libek

administraator

tiina.libek@ut.ee

Kristine Fenske

aednik

kristine.fenske@ut.ee

Katrin Mäeots

aednik

katrin.maeots@ut.ee

Merle Mägi

aednik

magi.merle@ut.ee

Andres Rein

remonditööline

andres.rein@ut.ee

Ebe-Kai Uibo

geoinfosüsteemide spetsialist

ebe.kai.uibo@ut.ee

Žanna Politsinski

aednik