Loodusfestival esitleb: linnalooduse fotokonkurss „Metsik linn“ 01.04–16.05

Avaldatud 24.03.2021

Loodusfestivaliga käsikäes toimuv fotokonkurss „Metsik linn“ tuleb taas. Tänavu seitsmendat korda toimuva festivali fookuses on koostöö looduses. Esita oma tööd konkursile 1. aprillist kuni 16. maini.

Fotokonkurss „Metsik linn“ kutsub märkama loodust ja esitama fotosid konkursile. See on ainus omasugune fotokonkurss Eestis, mis keskendub just linnalooduse ja linnakeskkonna omavahelistele suhetele. Fotokonkursiga innustame inimesi linnaloodusele rohkem tähelepanu pöörama – mis oleks huvitavam, kui teha seda läbi kaamerasilma!

Fotokonkursile saab töid esitada 1. aprillist kuni 16. maini. Fotosid hinnatakse kahes vanuserühmas: lapsed ja noored (kuni 15-aastased, k.a) ning üldarvestus, kus osavõtjate vanus ei ole piiratud. Konkursile esitatud töid hindab kuueliikmeline žürii, kuhu kuuluvad Piret EensooRene JakobsonKaisa Keizars-AronIngmar MuusikusKerttu Taggo ja Urmas Tartes. Võitjad kuulutatakse välja Loodusfestivali viimasel päeval, 13. juunil enne Linnujämmi sündmust Tartu Ülikooli botaanikaaias, kuhu jääb suve lõpuni uudistamiseks üles 20 parima töö galerii.

Fotokonkurss „Metsik linn” on osa Loodusfestivali programmist, mis sel aastal toimub 7.–13. juuni 2021. Tänavuse fotokonkursi plakatil on kasutatud eelmisel aastal 20 parima töö hulka valitud foto „Oravapoju akna taga“, mille autor on Mai-Liis Malm.

Leia sündmus ka Facebookis!

 

Lisainfo:

Loodusfestival

loodusfestival@ut.ee

http://loodusfestival.ee

Neljapäev, 1. Aprill 2021 - 9:00 kuni Pühapäev, 16. Mai 2021 - 23:45