H2O külastusmäng

Avaldatud 01.06.2021

Eesti esimene omalaadne külastusmäng - H2O külastusmäng - alustab 1. juunil viiendat hooaega. Põnevaid teadmisi, hoogsaid ülesandeid ja mängulusti pakuvad 13 Lõuna-Eesti keskust. Selle aastane teema on “Mina ja loodus”, mis võimaldab mängijatel uurida ning märgata inimese ja looduse vahelisi seoseid. Mängus on võimalik osaleda kuni 1. septembrini. Mängu käigus saab avastada loodust ja võita vingeid auhindu.

H2O mängus osalevad keskused:

Kalevipoja muuseum, Alatskivi Looduskeskus, Elistvere Loomapark, Jääaja Keskus - Ice Age Centre, Tartu Ülikooli botaanikaaed, Tartu Ülikooli loodusmuuseum, Tartu Ülikooli muuseum, AHHAA Teaduskeskus, Tartu Loodusmaja, Järvemuuseum Akva:rium, Vapramäe Loodusmaja, Eesti Maanteemuuseum ja Pokumaa

Auhindade loosimises osalevad ajavahemikul 1. juuni – 1. september 2021 vähemalt 8 templit kogunud mängijad. Kokku on võimalik koguda 13 templit.

Esimesed 3 kõigi keskuste templid (13 tk) kogunud mängijat saavad eriauhinnaks mõnusa Deluxe perekülastuse Tartu V Spa Vee- ja saunakeskusesse. Ülejäänud kõigi keskuste templite kogujate vahel loositakse välja eriauhinnad Tallinna Loomaaialt.

Auhinnaloosis osalemiseks ja eriauhinna kättesaamiseks saada või vii templileht koos oma kontaktandmetega hiljemalt 13. septembriks Tartu loodusmajja aadressiga: Lille 10, Tartu (lisa ümbrikule märksõna “H2O külastusmäng”). Templilehe saad jätta ka viimasena külastatud paiga infolauda.

Võitjad selgitame välja 15. septembril 2021. Võitjatega võetakse ühendust.

Vaata lähemalt: http://www.kulastusmang.ee/

Lisainfo:

Sigrid Sepp

H2O külastusmängu korraldaja

info@kulastusmang.ee

TÜ loodusmuuseum

loodusmuuseum@ut.ee

Tel 737 6076