Fotokonkurss „Metsik linn“ toimub 1. aprillist kuni 20. maini

Avaldatud 25.03.2020

Foto: Tanel Kindsigo

Fotokonkurss „Metsik linn“ kutsub märkama loodust ning on osa tänavu kuuendat korda toimuva Loodusfestivali programmist. See on ainus omasugune fotokonkurss Eestis, mis keskendub just linnalooduse ja linnakeskkonna omavahelistele suhetele.

Kultuuriministeeriumi poolt on 2020. aasta nimetatud digikultuuri teema-aastaks, millest ajendatuna on tänavu Loodusfestivali teemaks „Digitaalselt loodusesse“, mis pakub palju võimalusi elus- ja eluta looduse uurimiseks, tundma õppimiseks ja säilitamiseks või ka taaselustamiseks. Fotokonkursil innustame inimesi linnaloodusele rohkem tähelepanu pöörama ja mis veel oleks kohasem digikultuuriaastale, kui teha seda läbi kaamerasilma.

Fotokonkursile saab töid esitada 1. aprillist kuni 20. maini. Fotosid hinnatakse kahes vanuserühmas: lapsed ja noored (kuni 15-aastased, k.a) ning üldarvestus, kus osavõtjate vanus ei ole piiratud. Kuueliikmelisse žüriisse kuuluvad: Piret EensooRene JakobsonKaisa Keizars-AronIngmar MuusikusKerttu Taggo ja Urmas Tartes.

Auhinnad panevad välja PhotoPointSalibarPetrone PrintViru Folk ja Cotton. Fotokonkurss „Metsik linn” on osa Loodusfestival 2020 programmist. Loodusfestival toimub 4.–7. juuni 2020.

Vaata rohkem infot festivali kodulehelt või fotokonkursi lehelt.

Jälgi meid ka Facebookis!

Lisainfo: 

TÜ loodusmuuseum

tel 737 6076

loodusmuuseum@ut.ee