Töötajad

Tartu Ülikooli botaanikaaed

 
 
Jüri Sild botaanikaaia juhataja, MSc (geneetika) 737 6218, 5557 5462 (6218), juri.sild@ut.ee
Kersti Tambets botaanik kersti.tambets@ut.ee
Tiiu Tõnson vanemaednik 737 3218, 525 1969 (3218), tiiu.tonson@ut.ee
Indrek Purdeots tehnik indrek.purdeots@ut.ee
Vilma Veldre loodushariduse administraator 737 6180,vilma.veldre@ut.ee
Lilia Murs loodushariduse admministraatori abi, 0,6k lilia.murs@ut.ee
Olesja Escuer aednik, MSc (aiandus), tööleping peatatud olesja.escuer@ut.ee
Jaan Kotter aednik 737 6218,jaan.kotter@ut.ee
Astrid Lepik aednik, MSc (aiandus) astrid.lepik@ut.ee
Annela Nõmmik aednik annela.nommik@ut.ee
Kristine Fenske aednik kristine.fenske@ut.ee
Katrin Mäeots aednik katrin.maeots@ut.ee
Žanna Politsinski aednik, MSc (aiandus) zhanna.politsinski@ut.ee
Heiki Tamm projektijuht, 0,1 k., knd (bioloogia) 737 6182, 510 2085 (6182),heiki.tamm.001@ut.ee
Sten Mander aednik sten.mander@ut.ee
Andres Rein remonditööline andres.rein@ut.ee
Ebe-Kai Uibo geoinfosüsteemide spetsialist, 0,8 k., MSc (aiandus) ebe.kai.uibo@ut.ee